Почела подјела регресираног дизел горива

Обавјештавају се пољопривредни произвођачи са подручја општине Љубиње да је данас (17.04.2013. године) почела подјела регресираног дизел горива на бензинској пумпи Нестро петрола у Љубињу.

traktorПољопривредници требају да се јаве у општинску пољопривредну службу гдје ће преузети захтјев који је потребно попунити и заједно са фотокопијом личне карте предати овлаштеном дистрибутеру регресираног дизел горива (пумпа Нестро петрола).

Корисник, регресирано дизел гориво плаћа по малопродајној цијени умањеној за 0,60 КМ/литру,  с тим да укупно одобрене количине може реализовати у неколико одвојених куповина, али само код једног овлашћеног дистрибутера и у једном малопродајном објекту (тј. тамо гдје је поднио захтјев приликом прве куповине).

Крајњи рок за преузимање горива је 1. јули 2013. године.

Списак пољопривредника, као и количину одобреног дизел горива можете погледати ОВДЈЕ