НАЈВЕЋА ЉЕТЊА СПОРТСКА ПРИРЕДБА У ЉУБИЊУ – КРАЈПОЉЕ ПОБЈЕДНИК ТУРНИРА У МАЛОМ ФУДБАЛУ

ЉУБИЊЕ – Екипа „Крајпоља“ из села Крајпоља побједник је овогодишњег, Тринаестог хуманитарног турнира у малом фудбалу у Љубињу, уједно и највеће спортске приредбе која се током љетњих мјесеци организује у граду под Радовињом.
Други је Кафе паб „Лондон“, а треће мјесто припало је екипи „Бранко Јањић“.
Утакмице свих 10 екипа учесница, на Стадиону малих спортова, у центру града, пратило је просјечно по 200 гледалаца, док их је финале између Крајпоља и „Лондона“ (3:2) окупило готово двоструко више.

Традиција љетњих турнира у малом фудбалу у нашем граду дуга је више деценија. А од прије 13 година, на иницијативу групе грађана, ови су турнири попримили хуманитарни карактер, гдје се сав приход од продатих улазница додјељује некој социјално угроженој породици или појединцу, па ће тако бити и овог пута.
Ж. ЈАЊИЋ
I sport i solidarnost . pobjednička ekipa Krajpolja