Најава свечаног пријема за најбоље љубињске ученике

AAA » A+ | A-


Поводом завршетка школске 2016/2017.године, Начелник Општине Љубиње Дарко Крунић приређује свечани пријем за најбоље ученике љубињских школа.

Том приликом, Начелник ће најбољим ученицима додијелити похвалнице и награде, у складу са важећом Одлуком и вишегодишњом праксом.

Пријем ће се одржати у (уторак) 11.7.2017.године у салону Општине Љубиње, према сљедећем распореду:

  • 8,30 часова – најбољи ученици 5.разреда
  • 9,00 часова – најбољи ученици 9.разреда
  • 10,00 часова – одлични ученици 1.2. и 3.разреда Средње школе
  • 11,00 часова – одлични ученици 4.разреда Средње школе

Очекује се да пријему присуствују директори Школа и разредне старјешине.

 

Најбољи ученици љубињских школа – школске 2016/2017.године

 

СРЕДЊОШКОЛСКИ ЦЕНТАР

   „СВЕТОЗАР ЋОРОВИЋ“

 

Гимназија,  4.разред

  1. Ковач Маријаученик генерације
  2. Турањанин Лука
  3. Михић Зорана
  4. Тохољ Бојана
  5. Стајчић Марко
  6. Ћузулан Невена
  7. Драпић Димитрије
  8. Тохољ Анђела
  9. Тохољ Јован

Економски техничар, 4.разред

  1. Богдановић Јелена – ученик одјељења

Гимназија, 3.разред

  1. Климента Јована
  2. Новокмет Тамара
  3. Кучинар Јована

Гимназија,  2.разред

  1. Бокић Милован
  2. Козић Зорана
  3. Митриновић Никола
  4. Носовић Василије
  5. Окука Никола
  6. Пудар Милан
  7. Сикимић Драгана
  8. Сикимић Милош
  9. Слијепчевић Милана
  10. Дангубић Марија
  11. Мићић Данијела

Гимназија 1.разред

  1. Кучинар Ана
  2. Мичета Михаило
  3. Сорајић Марко
  4. Шушић Јована

Трговачки техничар 3.разред

  1. Медан Невена

Одличним ученицима Средње школе додјељује се похвалница и новчана награда од по 100 КМ.

Ђаку генерације се додјељује новчана награда у износу од 300 КМ.

ОСНОВНА ШКОЛА „СВЕТИ САВА“
  1. разред
  1. Илија Крунић – ученик генерације, 

Ученику  генерације додјељује се похвалница и новчана награда у износу од 400 КМ.

Носиоци Дипломе „Вук Караџић“

  1. Бркљача Миљана
  2. Дангубић Стефан
  3. Јахура Стефан
  4. Радић Алекса
  5. Козић Миленко
  6. Лучић Невена
  7. Медан Анђела
  8. Сикимић Сузана

Носиоцу Дипломе „Вук Караџић“ додјељује се похвалница и новчана награда у износу од 300 КМ.

Одлични ученици:

  1. Бијелић Сандра
  2. Богдановић Драган
  3. Ковач Никола
  4. Пецељ Ана
  5. Пецељ Сара
  6. Тохољ Ђорђија
  7. Банђур Лазар
  8. Брборић Горан
  9. Вујовић Теодора

Одличним ученицима додјељује се похвалница и новчана награда у износу од 150 КМ.

Одлични ученици 5. разреда

За одличан успјех и примјерно владање у свим разредима од 1. до 5. у Основној школи, похваљени су, и награђени књигом, сљедећи ученици:

  1. Чолић Алекдандра
  2. Сикимић Наташа
  3. Радић Милана
  4. Лучић Ања
  5. Крунић Ивана
  6. Јањић Јелена
  7. Дангубић Тијана
  8. Дангубић Немања
  9. Богдановић Милица
  10.  Богдановић Чедомир
  11. Бокић Теодора
  1. Брборић Никола
  2. Дангубић Дарко
  3. Домазет Настасија
  4. Ђурић Славица
  5. Климента Недјељко
  6. Милојевић Марија
  7. Рудан Хелена
  8. Сорајић Филип
  9. Тохољ Лидија

21. Шалварица Анђела